Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

 Privacy Policy

"varilux.com.tr" sitesine hoşgeldiniz.

"varilux.com.tr" sitesine erişerek, aşağıdaki yasal bilgileri ve kullanım şartları kabul ediyorsunuz.

Site Tanımı

Sitenin amacı ESSILOR INTERNATIONAL grup şirketinin Varilux markasını ve grubun ve markanın diğer Internet sitelerini tanıtmaktır.

Site, merkezi 147 Rue de Paris 94220 Charenton-le-Pont Fransa’da bulunup, Créteil Ticaret ve Şirketler kayıtlarına no B 712 049618 ile üye olan, 35.753.321,10 Euro'luk sermayeli ESSILOR INTERNATIONAL Anonim Şirketine aittir.

Genel Uyarı

Sitenin sahibi ESSILOR INTERNATIONAL ("ESSILOR") yayınlanan bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfetmektedir.

Ancak ESSILOR :

- Yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır,

- Site ile ilgili kuralları ve bilgileri dilediği takdirde iptal edebilir veya değiştirebilir,

Bu nedenle ESSILOR aşağıdaki durumlarda sorumluluk taşımamaktadır:

- Sitenin erişilemezliği veya yazılım hatalarından,

- Sitenin hileli kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir zarar nedeninden (özellikte bu hileler sitedeki bilgileri değiştirmiş veya saptırmışsa),

Siteyi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarardan (nedeni, kaynağı, sonuçları ne olursa olsun, özellikle sitenin erişilemezliğinden veya içindeki bilgilerin kullanılmasından olsa bile)

Telif Haklarının Korunması

Site halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı.

Aksi belirtilmediği sürece, tüm içeriği, görünümü, dizaynı, tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca ESSILOR’a aittir. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.

ESSILOR’un yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak, aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir.

Diğer sitelere linkler

Mevcut websitesinde yeralan ve diğer sitelere verilen linkler sadece bilgi amaçlı olarak dahil edilmiştir.

ESSILOR’un sahip olmadığı sitelere olan linklerin ne içeriği, ne bilgileri, ne de ürünleri ESSILOR'u bağlamaz.

Bu linklerin güvenliği garanti değildir. Gereken tedbirleri almanız gerekir. ESSILOR bu nedenle kaynaklanan herhangi bir zararda, nedeni, kaynağı, sonuçları ne olursa olsun sorumluluk taşımamaktadır.

Sizlere bu sitelerin kendi yasal hakları olduğunu hatırlatıyoruz.

Mevzuata uyumluluk

Bu site, kayıtlı ofisleri Fransa’da bulunan ESSILOR tarafından oluşturulmuştur.
Fransa dışında ikamet eden ve siteye erişen Internet kullanıcıları bulundukları ülkenin yerel mevzuatına uymak durumundadır.

Yasal Uyarı Değişikliği

ESSILOR, site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.